REKLAMË

Dieses Bild hat ein leeres Alt-Attribut. Der Dateiname ist IMG_3878-1.jpg

Ftojmë të interesuarit, të cilët kanë dëshirë ta reklamojnë biznesin e tyre, në portalin tonë, le të na kontaktojnë në faqen: www.uraebashkuar.com, apo në E-Mail: infouraebashkuar@gmail.com
Reklama e juaj në portalin tonë, dënjsisht paraqet biznesit tuaj. Ju përpos që e reklamon biznesin tuaj, në faqen tonë, ju e ndihmoni dhe shkollën shqipe në landin e Bavarisë.
Ju falënderojmë për bashkëpunim!
www.uraebashkuar.com

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *