Prof. Përparim Kabo – le ta thonë me gojën plot “Unë jam shqiptarë dhe gjuha shqipe është më e vjetër”(Video)

prof_perparim_kabo

(Marr nga portali Bashkimi i Shqipërisë)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *